Blogger Widgets

Blog Archive

2013. április 25., csütörtök

Állások Szeged

SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ (SZEGED)

Posted: 23 Apr 2013 09:24 PM PDT

Szeged, Csongrád - , Hibernate, Eclipse Developer) - SQL és UML ismeretek - Unix/Linux ismeretek - Java ismeretek (JDBC, Hibernate, Eclipse Developer) - Shell scriptelési gyakorlat - Angol nyelv legalább középfokú ismerete elengedhetetlen. értékelem! 1 2 3 4 5 Hirdetés értékelése: Még nem értékelte senki ezt a hirdetést Egyéb adatok Pozíció azonosító: #000214549 További információ: Munkavégzés helye: Ország: Magyarország Régió: Szeged Cím: Szeged Jelentkezés Önéletrajz feltöltés Előny kell? Töltsd fel önéletrajzod... adnod az e-mail címedet Hibás e-mail cím Kísérőlevél Tisztelt Hirdető! Ez úton jelentkezem az Állás.ma oldalon meghirdetett SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ (SZEGED) pozícióra. Az önéletrajzomat a levélhez csatolva találja. Üdvözlettel Önéletrajz Fel kell töltened az önéletrajzod, amit e-mailben továbbítunk a hirdetőnek Egyéb dokumentum (pl angol önéletrajz) Hiba második dokumentum feltöltése közben Hírlevél Állítsd be a keresési feltételeket és mi naponta értesítünk az általad keresett állásokról e-mailben. - Állandó - Teljes munkaidő

Alkalmazásfejlesztő (Szeged)

Posted: 23 Apr 2013 03:36 PM PDT

Szeged, Csongrád - Feladás: 2013.04.22. Jelentkezés: 2013.05.20.-ig • Ref. szám: SR-8970 •Alkalmazásfejlesztő (Szeged) Téged is vár Magyarország legnagyobb ICT munkaadója! Alkalmazásfejlesztő (Szeged) Feladatok Ügyféligények szerinti egyedi, speciális feladatok végrehajtása Másod és harmadszintű alkalmazás üzemeltetési, támogatási, hibaelhárítási feladatok Adatbázisok karbantartása, fejlesztése Szoros kapcsolattartás az ügyféllel Dokumentáció készítése Elvárások Felsőfokú szakirányú végzettség Minimum 3 év - Állandó - Teljes munkaidő

Hostess, maszirozás, takarítás, lélkek gyógyítása, szeged

Posted: 15 Apr 2013 03:09 PM PDT

Csongrád - Fiatal, csinos, hölgy személyében vállalok hostess munkát, masszirozást, takarítást, lélek ápolást, és egyéb munkákat. Hívjanak bizalommal! Kölcsönös bizalom és szimpátia! Azzonnali kezdéssel! (mindent meg oldunk) Szeged - Állandó - Teljes munkaidő

Hirdetői feladatok ellátása hirdetőköpenyben - Szeged

Posted: 14 Apr 2013 03:38 PM PDT

Szeged, Csongrád - Hirdetői feladatok ellátására keresünk, vidám dolgozni akaró, aktív, nappalis diákokat! Feladat: hirdetői feladatok ellátása, HIRDETŐKÖPENYBEN (szendvicsember) Szeged belvárosában. Jelentkezz, ha van mindennap 4 órád, amikor ráérsz, az időpontot előre egyeztetjük! Kezdés: AZONNAL A jelentkezésnél előnyt jelent, ha van nálunk munkaszerződésed és/vagy érvényes iskolalátogatási igazolásod! Diákok jelentkezését várjuk! Miért érdemes regisztrálni? Könnyebben találhat megfelelő állást, ha a munkaadók - Állandó - Teljes munkaidő

0 megjegyzés:

515 loyal readers
RSS feed | E-mail

Flash Labels by Way2Blogging

Pages